Sterowanie oświetleniem w biurze

Sterowanie oświetleniem w biurze

W erze, gdzie świadomość ekologiczna staje się priorytetem, firmy szukają coraz bardziej innowacyjnych sposobów, aby zintegrować efektywne zarządzanie z troską o planetę. W takim kontekście, DOMIQ wkracza na scenę jako pionier w rewolucji oświetlenia biurowego.

Nasza aplikacja mobilna stawia sobie za cel nie tylko zautomatyzowanie systemu oświetlenia w biurach, ale również zmianę sposobu, w jaki myślimy o korzystaniu z energii elektrycznej. Automatyzacja oświetlenia to więcej niż tylko wygoda – to strategia zmierzająca do optymalnego wykorzystania zasobów i minimalizacji wpływu na środowisko.

Przemyślane rozwiązania, jak możliwość dostosowania świateł do godzin pracy, nie tylko wspierają produktywność pracowników, ale również prowadzą do znaczących oszczędności energetycznych. Wyobraź sobie biuro, w którym światła reagują na obecność ludzi, gasnąc automatycznie w momencie opuszczenia pomieszczenia. To właśnie rzeczywistość dzięki DOMIQ.

Nasza aplikacja nie zapomina również o potrzebach prezentacyjnych. Dzięki funkcji przyciemniania świateł w salach konferencyjnych, skupienie uwagi na treści prezentacji staje się łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. To nie tylko krok w kierunku wygody, ale również ekonomiczne i ekologiczne podejście do zarządzania oświetleniem.

Oszczędność energii to jeden z kluczowych filarów naszego rozwiązania. Wyłączając światła w momencie, gdy biuro opustoszeje, nie tylko zmniejszamy rachunki, ale również zmniejszamy nasz ekologiczny ślad. To niewątpliwie krok w kierunku bardziej zrównoważonej przyszłości.

W DOMIQ wierzymy, że innowacyjność i dbałość o środowisko mogą i powinny iść ze sobą w parze. Dołącz do naszej misji, aby uczynić Twoje biuro bardziej efektywnym, wygodnym i przede wszystkim przyjaznym dla naszej planety. Razem możemy stworzyć przyszłość, w której technologia służy nie tylko ludziom, ale również Ziemi.

Data publikacji: 8 maja 2024

Najnowsze Aktualności

Ponad 15 lat w branży

WIeloletnie doświadczenie w branży automatyki budynkowej pozwoliło nam stworzyć niezawodny system, który sprostał wymaganiom klientów.
+20 000
Aktywnych użytkowników

Ponad 950 działających instalacji w 20 krajach

Porady i wdrożenia

Inteligentny dom to przede wszystkim zautomatyzowanie codziennych czynności i komfort użytkowania. Sprawdź możliwe rozwiązania inteligentnego domu oparte o system DOMIQ.

Los Santos Villa

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros.

Slipgate Complex - John Romero

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros.

Earthworm Jim Industries

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros.

Jesteś zainteresowany systemem DOMIQ i chcesz poznać więcej szczegółów?

Zostaw swój adres email, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Będziemy mogli również dobrać autoryzowanego instalatora, który pomoże w wycenie i instalacji dla Ciebie.


    Integracje

    Select your currency
    PLN Złoty polski
    EUR Euro