Kompletny system inteligentnego domu

System inteligentnego domu, który perfekcyjnie uzupełnia tradycyjną instalację elektryczną. Pozwala łączyć wszystkie pomieszczenia

Aplikacja DOMIQ

Wsparcie dla całego systemu, które daje ogromne możliwości dla użytkownika.

Funkcjonalność aplikacji

Aplikacja w orientacji pionowej prezentuje wygodne menu użytkownika, w którym łatwo zgrupujesz i podzielisz funkcjonalność ze względu na jej rodzaj lub lokalizację.

Możesz utworzyć osobne strony z konfiguracją dla poszczególnych pomieszczeń lub osobne strony z kontrolkami do sterowania wybranymi urządzeniami np. do sterowania temperaturą, oświetleniem itd..

Wizualizacja budynku

Wizualizacja jest wyświetlana po obróceniu urządzenia do pozycji horyzontalnej. Na wizualizacji masz natychmiastowy podgląd stanu budynku i błyskawiczny dostęp do sterowania nim.

Możesz wykorzystać tryb wizualizacji do sterowania domem przy użyciu tabletów zamontowanych w specjalnych ramkach powieszonych na ścianie.
MODBUS
DALI
IFTTT
MQTT
DMX
WIFI
BACNET
ULUX

Preferencje kolorystyczne

Aplikacja umożliwia wybór schematu kolorystycznego, aby umożliwić Ci dostosowanie jej do swoich upodobań. Każdy użytkownik systemu może mieć wybrany inny schemat kolorystyczny.

Bezpieczeństwo

Wyszedłeś z domu i zapomniałeś uzbroić alarm? Nic straconego! Aplikacja DOMIQ pozwala uzbrajać i rozbrajać alarm zdalnie. Zautomatyzuj procesy bezpieczeństwa w domu.

Centralizacja

Dzięki aplikacji DOMIQ możesz sterować oświetleniem, ogrzewaniem, roletami, alarmem, telewizorem, sprzętem audio. Możliwości zależą od konfiguracji systemu.

Pobierz aplikację i przetestuj tryb demo

Aplikacja DOMIQ jest bezpłatna. Posiada wbudowany tryb demonstracyjny, dzięki czemu zapoznasz się z jej funkcjonalnością i przetestujesz jej działanie. czemu możesz zapoznać się z jej funkcjonalnością i przetestować jej działanie.

DOMIQ Base

Base jest mózgiem systemu DOMIQ. W małej obudowie zostało zamkniętych wiele cennych funkcjonalności, które pozwalają uczynić budynek inteligentnym, wygodnym w użyciu i konfiguracji.

Aplikacja DOMIQ

Aplikacja DOMIQ pozwala wygodnie sterować inteligentnym domem z dowolnego miejsca. Wszystkie urządzenia, których używasz w jednym miejscu. Aplikacja pracuje w jednym z dwóch widoków w zależności od orientacji urządzenia.

Asystent
głosowy

Zapewnij sobie wygodę dzięki integracji z asystentami głosowymi. Steruj oświetleniem, ogrzewaniem czy muzyką, nie wstając z kanapy. Wystarczy powiedzieć, czego potrzebujesz, a DOMIQ zrealizuje Twoje polecenie.

Integracja
urządzeń

DOMIQ łączy w sobie różnorodne urządzenia – od LCN po Shelly czy też protokół Modbus. Zarządzaj pompami ciepła i innymi systemami z jednej aplikacji, tworząc spójny i efektywny ekosystem domowy, który zwiększy komfort użytkowania każdego dnia.

Zintegrowany monitoring i alarm

Zwiększ bezpieczeństwo swojego domu dzięki zintegrowanemu systemowi alarmowemu i monitoringu. Otrzymuj powiadomienia o każdym zdarzeniu bezpośrednio na swój telefon, gdziekolwiek jesteś.

Zarządzanie energią domu

Optymalizuj zużycie energii w swoim domu z systemem DOMIQ. Dzięki integracji z Modbus monitoruj i zarządzaj energią, redukując koszty i dbając o środowisko.

Instalacja bezprzewodowa

Rozbuduj swój system inteligentnego domu bez konieczności przeprowadzania skomplikowanych prac instalacyjnych. Moduły bezprzewodowe takich producentów jak Shelly dają szybkie i elastyczne możliwości podczas modernizacji domu.

Instalacja przewodowa

Skorzystaj z niezawodności i stabilności, jaką oferuje przewodowa instalacja DOMIQ, oparta o sprawdzone systemy takie jak LCN. Ciesz się pełną integracją i kontrolą nad każdym aspektem Twojego inteligentnego domu.

Chcesz, aby Twój dom był inteligentny?

Dołącz DOMIQ do klasycznej instalacji elektrycznej, a Twój dom stanie się energooszczędny i komfortowy.

Ponad 15 lat w branży

WIeloletnie doświadczenie w branży automatyki budynkowej pozwoliło nam stworzyć niezawodny system, który sprostał wymaganiom klientów.
+20 000
Aktywnych użytkowników

Ponad 950 działających instalacji w 20 krajach

Porady i wdrożenia

Inteligentny dom to przede wszystkim zautomatyzowanie codziennych czynności i komfort użytkowania. Sprawdź możliwe rozwiązania inteligentnego domu oparte o system DOMIQ.

Los Santos Villa

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros.

Slipgate Complex - John Romero

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros.

Earthworm Jim Industries

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros.

Jesteś zainteresowany systemem DOMIQ i chcesz poznać więcej szczegółów?

Zostaw swój adres email, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Będziemy mogli również dobrać autoryzowanego instalatora, który pomoże w wycenie i instalacji dla Ciebie.