DOMIQ BASE

Poznaj mózg nowoczesnego domu: Moduł DOMIQ – Base!

W dzisiejszym świecie technologii, coraz bardziej istotne staje się, aby nasze domy były nie tylko komfortowe, ale również inteligentne. Właśnie tutaj na scenę wkracza DOMIQ – Base – innowacyjne rozwiązanie, które zamieni Twój dom w przestrzeń przyszłości – inteligentną, wygodną w użytkowaniu i niezwykle łatwą w konfiguracji. W tej kompaktowej obudowie kryje się potężne serce Twojego inteligentnego domu.

Główne Funkcjonalności Systemu DOMIQ – Base

DOMIQ – Base nie jest zwykłym urządzeniem; to zaawansowany system, który przynosi szerokie możliwości automatyzacji i personalizacji Twojego domowego środowiska. Oto niektóre z kluczowych funkcji, które sprawiają, że Base jest niezastąpiony:

🔸 Tworzenie Reguł Czasowych

Jedną z największych zalet systemu DOMIQ – Base jest możliwość tworzenia reguł czasowych. To oznacza, że możesz ustawić automatyczne działania (takie jak wyłączanie światła czy regulacja temperatury) na określoną godzinę. System pozwala na znaczne oszczędności energii oraz zwiększenie komfortu użytkowania bez konieczności ciągłej interwencji.

🔸 Nieograniczona Liczba Zdarzeń Warunkowych

System pozwala na definiowanie dowolnej liczby zdarzeń warunkowych, co oznacza, że każda akcja może być automatycznie uruchomiona w odpowiedzi na inne zdarzenia w domu. Na przykład, światła mogą się włączyć, gdy system wykryje ruch w określonym pokoju po zmierzchu.

🔸 Astronomiczny Zegar Czasu Rzeczywistego

Wbudowany astronomiczny zegar czasu rzeczywistego w DOMIQ – Base to funkcja, która pozwala na jeszcze bardziej precyzyjną automatyzację zależną od czasu rzeczywistego i danych astronomicznych, jak wschód czy zachód słońca.

🔸 Integracja z Systemem Automatyki Budynkowej LCN

DOMIQ – Base oferuje wbudowany interfejs do systemu automatyki budynkowej LCN, co pozwala na łatwą integrację i rozszerzenie możliwości zarządzania różnymi elementami infrastruktury budynku.

🔸 Edytor Skryptów Lua

Dla tych, którzy chcą iść o krok dalej w personalizacji i automatyzacji, DOMIQ – Base oferuje edytor skryptów Lua. Jest to potężne narzędzie, które otwiera przed Tobą nowe możliwości konfiguracji i dostosowania systemu do indywidualnych potrzeb.

Nabądź Swój Egzemplarz

Czy jesteś gotowy, aby przekształcić swoje mieszkanie w inteligentny dom? DOMIQ – Base jest teraz dostępny w naszym nowym sklepie online! Nie przegap szansy na modernizację Twojego domu i ciesz się nowoczesnym komfortem na wyciągnięcie ręki.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu i zapoznania się z możliwościami, jakie oferuje system DOMIQ – Base. Inwestycja w inteligentne rozwiązania to krok w stronę przyszłości, która zaczyna się już dziś w Twoim domu. Sprawdź, jak łatwo możesz zwiększyć funkcjonalność i bezpieczeństwo swojego mieszkania z systemem DOMIQ – Base.

Data publikacji: 6 maja 2024

Najnowsze Aktualności

Ponad 15 lat w branży

WIeloletnie doświadczenie w branży automatyki budynkowej pozwoliło nam stworzyć niezawodny system, który sprostał wymaganiom klientów.
+20 000
Aktywnych użytkowników

Ponad 950 działających instalacji w 20 krajach

Porady i wdrożenia

Inteligentny dom to przede wszystkim zautomatyzowanie codziennych czynności i komfort użytkowania. Sprawdź możliwe rozwiązania inteligentnego domu oparte o system DOMIQ.

Los Santos Villa

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros.

Slipgate Complex - John Romero

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros.

Earthworm Jim Industries

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros.

Jesteś zainteresowany systemem DOMIQ i chcesz poznać więcej szczegółów?

Zostaw swój adres email, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Będziemy mogli również dobrać autoryzowanego instalatora, który pomoże w wycenie i instalacji dla Ciebie.


    Integracje

    Select your currency
    PLN Złoty polski
    EUR Euro