RGB LED przez DMX

RGB LED przez DMX

Oświetlenie LED RGB zaczyna być standardem w instalacjach automatyki domowej. W tym tutorialu przedstawimy jak wykorzystać DOMIQ/Base i DOMIQ/Serial-4DX do sterowania oświetleniem LED przy użyciu protokołu DMX512 i ściemniacza LED SPL-1 firmy Dagon Lighting.

Oświetlenie LED RGB zaczyna być standardem w instalacjach automatyki domowej. Niestety w chwili obecnej sterowanie listwami RGB wymaga dość dużych nakładów finansowych na zakup modułów sterujących, konwerterów i ściemniaczy DALI. Powoduje to, że inwestorzy decydują się ograniczyć ilość takiego oświetlenia bądź wybierają tańsze rozwiązania, które nie dają się łatwo zintegrować z resztą instalacji. Dzięki użyciu ściemniaczy DMX i modułu Serial-4DX możliwa jest implementacja oświetlenia RGB w bardzo atrakcyjnej cenie.

Moduł DOMIQ/Serial-4DX obsługuje protokół DMX512 i pozwala na sterowanie 256 kanałami DMX512. Stwarza to możliwość sterowania aż 256 obwodami jednokolorowych diód LED lub 85 obwodami diód RGB LED.

Ze względu na objętość instrukcja krok po kroku (wraz z obrazkami z konfiguracji) zawarta jest w pliku PDF.

Załączone pliki

Ponad 15 lat w branży

WIeloletnie doświadczenie w branży automatyki budynkowej pozwoliło nam stworzyć niezawodny system, który sprostał wymaganiom klientów.
+20 000
Aktywnych użytkowników

Ponad 950 działających instalacji w 20 krajach

Porady i wdrożenia

Inteligentny dom to przede wszystkim zautomatyzowanie codziennych czynności i komfort użytkowania. Sprawdź możliwe rozwiązania inteligentnego domu oparte o system DOMIQ.

Los Santos Villa

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros.

Slipgate Complex - John Romero

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros.

Earthworm Jim Industries

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros.

Jesteś zainteresowany systemem DOMIQ i chcesz poznać więcej szczegółów?

Zostaw swój adres email, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Będziemy mogli również dobrać autoryzowanego instalatora, który pomoże w wycenie i instalacji dla Ciebie.


    Integracje

    Select your currency
    PLN Złoty polski
    EUR Euro