Przekształć swój 
budynek w inteligentny dom.

Chcesz aby Twój dom był w pełni zautomatyzowany, komfortowy i bezpieczny? Wyobraź sobie inteligentny budynek, który wykonuje za Ciebie monotonne czynności, czuwa nad bezpieczeństwem i jest oszczędny.
Energooszczędność
Bezpieczeństwo
Komfort
Niezawodność

Korzyści systemu DOMIQ

DOMIQ to system inteligentnego domu, który oparty jest o moduł DOMIQ Base. To serce systemu dzięki, któremu Twój dom staje się inteligentny.
Zobacz więcej

Funkcje inteligentnego domu z DOMIQ

Inteligentny dom to nie tylko aplikacja mobilna, dzięki której możesz sterować domem, ale przede wszystkim wdrożenie automatyzacji, które pozwolą na większy komfort i bezpieczeństwo w Twoim domu.

Automatyczne oświetlenie

Światło, które załącza się automatycznie po wejściu do pomieszczenia lub przygaszone oświetlenie korytarza podczas wieczornego pójścia do łazienki to żaden problem dla systemu DOMIQ.
Zobacz więcej

Kontrola temperatury, wilgotności i wentylacji

Temperatura automatycznie zmniejsza się kiedy nie ma Cię w domu, a wentylacja wchodzi w tryb przewietrzania. Kiedy zbliżasz się do domu temperatura w domu się podwyższa, zwiększając oszczędności.
Zobacz więcej

Sterowanie roletami i żaluzjami

Poranna pobudka przy automatycznie podnoszących się roletach i żaluzjach staje się dużo przyjemniejsza. Gdy jedziesz do pracy i oddalasz się od domu rolety samoczynnie zamykają się, aby zabezpieczyć dom.
Zobacz więcej

Zarządzanie wszystkimi multimediami

Steruj multimediami z jednego centralnego punktu w aplikacji. Dodatkowo zarządzaj kinem domowym i głośnikami głosowo tak, aby było to jak najbardziej komfortowe dla całej rodziny.
Zobacz więcej

Sterowanie furtką i bramą garażową

Kiedy przychodzą goście aplikacja automatycznie uruchomi ekran z wideodomofonu. Natomiast gdy będziesz zbliżał się do domu brama sama zacznie się otwierać, tak abyś wygodnie zaparkował samochód.
Zobacz więcej

Bezpieczeństwo domu

Kiedy oddalasz się od domu alarm samoczynnie się załącza, a rolety i żaluzje się zamykają. Kiedy ktoś niepożądany zbliża się do Twojego domu dostajesz powiadomienia na Twoim telefonie.
Zobacz więcej

Automatyczne podlewanie ogrodu

Idealny ogród to taki, który sam potrafi o siebie zadbać. Steruj nawadnianiem w sposób automatyczny, co pozwoli idealnie zadbać o trawnik i rośliny, jednocześnie automatyzując pory nawadniania.
Zobacz więcej

Jeden moduł - wiele możliwości

DOMIQ Base to serce inteligentnego domu, które posiada masę możliwości integrując jednocześnie wszystkie funkcjonalności Twojego domu.
21.5 °C
Temperatura
55%
Wilgotność
Oświetlenie
Roleta
Roleta salon
Scena wieczór
Wieczór kinowy

Moduł DOMIQ Base - serce systemu automatyzujące codzienne czynności w Twoim domu

Inteligentny dom to taki, który przede wszystkim automatyzuje codzienne czynności. Nasz system stworzony jest w taki sposób, aby móc integrować jak największą ilość urządzeń w budynku.

Moduł Base to podstawa DOMIQ, która jest połączona przewodowo, co nie oznacza, że nie potrafimy integrować rozwiązań bezprzewodowych. Szeregi integracji różnych systemów takich jak LCN, Satel, Sonos, Mobotix, Hikvision, Solar Edge i wiele więcej daje nam dużą przewagę na rynku inteligentnych domów.
Zobacz więcej

Aplikacja pozwala na swobodne sterowanie budynkiem

Aplikacja DOMIQ pozwala wygodnie sterować inteligentnym domem z dowolnego miejsca. Wszystkie urządzenia, których używasz w jednym miejscu. Aplikacja pracuje w jednym z dwóch widoków w zależności od orientacji urządzenia.
Zobacz więcej

Integracje z DOMIQ

Dom inteligentny oparty o system DOMIQ ma możliwość wprowadzenia dużej grupy integracji z popularnymi systemami i producentami urządzeń wykorzystywanych na codzień w domu i firmie.

Dzięki modułowi DOMIQ zintegrujesz takie elementy jak kamery, alarm, system audio-video, wideodomofon czy istniejącą automatykę budynkową.
W naszym systemie inteligentnego domu możemy również wykonać integrację z bezprzewodowymi systemami automatyki budynkowej takimi jak Shelly czy przewodowymi LCN.
Integracje

Najnowsze Aktualności

Ponad 15 lat w branży

WIeloletnie doświadczenie w branży automatyki budynkowej pozwoliło nam stworzyć niezawodny system, który sprostał wymaganiom klientów.
+20 000
Aktywnych użytkowników

Ponad 950 działających instalacji w 20 krajach

Porady i wdrożenia

Inteligentny dom to przede wszystkim zautomatyzowanie codziennych czynności i komfort użytkowania. Sprawdź możliwe rozwiązania inteligentnego domu oparte o system DOMIQ.

Los Santos Villa

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros.

Slipgate Complex - John Romero

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros.

Earthworm Jim Industries

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros.

Jesteś zainteresowany systemem DOMIQ i chcesz poznać więcej szczegółów?

Zostaw swój adres email, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Będziemy mogli również dobrać autoryzowanego instalatora, który pomoże w wycenie i instalacji dla Ciebie.